Sezon 2010/2011Rudzka Liga Tenisa                                                                                                      

Strona główna

Aktualna tabela

Rozegrane mecze

2 etap i Masters

Lista startowa

Archiwum

Data ostatniej aktualizacji: 28-06-2012

FINAŁ LIGI 2012

Masters A

Finał

Piotr Hess – Tomek Kruża 4:6, 6:4, 7:6

Mecz o III miejsce

Wojciech Żmuda  - Grzegorz Pysik 6:0, 6:1

Masters B

                                                                                                                      Finał          

Marek Jęczmionka – Stanisław Maciejowski 6:4, 7:5

Mecze półfinałowe

Masters A

Piotr Hess – Wojciech Żmuda   7:6, 6:0

Tomek Kruża – Grzegorz Pysik  6:1, 6:3

Masters B

Robert Okseniuk – Stanisław Maciejowski   krecz Roberta

Marek Jęczmionka - Mariusz Łochunko 6:3, 7:5 

Masters A – grupa 1

1. Grzegorz Pysik – Marcin Zaczyk                   6:3, 6:1

2. Piotr Hess – Grzegorz Pysik                         6:1, 1:6, 6:3

3. Piotr Hess – Marcin Zaczyk                          6:3, 6:1

 

Tabela

Pozycja

Imię i Nazwisko

Ilość meczy

Wygrane

Przegrane

Punkty

Sety

Gemy

1

Piotr Hess

2

2

0

4

3-2

25-14

2

Grzegorz Pysik

2

1

1

3

3-2

22-17

3

Marcin Zaczyk

2

0

2

2

0-4

8-24

4

Darek Wiater

0

0

0

0

0-0

0-0

Masters A – grupa 2         

1. Ryszard Tofil - Rudolf Długaj              6:3, 4:6, 6:0

2. Wojciech Żmuda - Ryszard Tofil         4:6, 7:5, 7:6

3. Wojciech Żmuda - Rudolf Długaj         6:0, 6:1

4. Tomek Kruża – Ryszard Tofil             6:2, 4:6, 6:1

5. Tomek Kruża – Rudolf Długaj             6:0, 6:0

6. Tomek Kruża - Wojciech Żmuda        1:6, 6:2, 6:3

 

 

Tabela

Pozycja

Imię i Nazwisko

Ilość meczy

Wygrane

Przegrane

Punkty

Sety

Gemy

1

Tomek Kruża

3

3

0

6

6-2

41-20

2

Wojciech Żmuda

3

2

1

5

5-3

41-31

3

Ryszard Tofil

3

1

2

4

4-5

42-43

4

Rudolf Długaj

3

0

3

3

1-6

10-40

Masters B – grupa 1

1. Robert Okseniuk - Bogusław Płonka              6:1, 6:4

2. Robert Okseniuk - Marek Jęczmionka            6:1, 4:6, 7:6

3. Bogusław Płonka – Paweł Krawczyk              6:3, 2:6, 6:4

4. Marek Jęczmionka – Paweł Krawczyk            6:2, 6:3

5. Robert Okseniuk – Paweł Krawczyk               6:4, 6:3

6. Marek Jęczmionka - Bogusław Płonka           6:2, 3:6, 6:4

 

 

Tabela

Pozycja

Imię i Nazwisko

Ilość meczy

Wygrane

Przegrane

Punkty

Sety

Gemy

1

Robert Okseniuk

3

3

0

6

6-1

41-25

2

Marek Jęczmionka

3

2

1

5

5-3

40-34

3

Bogusław Płonka

3

1

2

4

3-5

31-40

4

Paweł Krawczyk

3

0

3

3

1-6

25-38

Masters B – grupa 2        

1. Marek Wiejak - Janusz Makselon                  3:6, 7:6, 6:4

2. Stanisław Maciejowski - Marek Wiejak           6:4, 6:4

3. Stanisław Maciejowski - Janusz Makselon      3:6, 6:4, 6:4

4. Mariusz Łochunko – Marek Wiejak                6:2, 6:4

5. Janusz Makselon – Mariusz Łochunko           2:6, 7:6, 7:6

6. Janusz Makselon - Stanisław Maciejowski      6:1, 6:1

 

Tabela

Pozycja

Imię i Nazwisko

Ilość meczy

Wygrane

Przegrane

Punkty

Sety

Gemy

1

Mariusz Łochunko

3

2

1

5

5-2

42-24

2

Stanisław Maciejowski

3

2

1

5

4-3

27-34

3

Marek Wiejak

3

1

2

4

2-5

30-40

4

Janusz Makselon

3

1

2

4

4-5

46-49

 

Grupa 2 – 7 zawodników z grupy I oraz 6 najlepszych zawodników grupy II

Mecze fazy II

1.       Robert Okseniuk - Marcin Zaczyk

2.       Robert Okseniuk - Marek Jęczmionka

3.       Marcin Zaczyk - Stanisław Maciejowski

4.       Robert Okseniuk - Stanisław Maciejowski

5.       Stanisław Maciejowski - Janusz Makselon

6.       Janusz Makselon - Marek Jęczmionka

7.       Mariusz Łochunko – Paweł Krawczyk

8.       Marcin Zaczyk - Marek Jęczmionka

9.       Marcin Zaczyk - Rudolf Długaj

10.   Janusz Makselon - Bogusław Płonka

11.   Robert Okseniuk - Bogusław Płonka

12.   Rudolf Długaj - Maciek Jaglarz

13.   Rudolf Długaj - Paweł Krawczyk

14.   Rudolf Długaj - Bogusław Płonka

15.   Robert Okseniuk - Paweł Krawczyk

16.   Bogusław Płonka - Marek Wiejak * uzgodniono remis

17.   Dorian Woczka - Robert Okseniuk

18.   Marek Wiejak - Paweł Krawczyk

19.   Marcin Zaczyk - Marek Wiejak

20.   Marcin Zaczyk - Janusz Makselon

21.   Marcin Zaczyk - Robert Baran

22.   Rudolf Długaj - Mariusz Łochunko

23.   Marek Wiejak - Janusz Makselon

24.   Marek Jęczmionka - Stanisław Maciejowski

25.   Marek Jęczmionka - Paweł Krawczyk

26.   Marek Jęczmionka - Mariusz Łochunko

27.   Rudolf Długaj - Stanisław Maciejowski

28.   Marek Wiejak - Marek Jęczmionka

29.   Dorian Woczka - Marcin Zaczyk

30.   Marcin Zaczyk - Mariusz Łochunko

31.   Stanisław Maciejowski – Marek Wiejak

32.   Mariusz Łochunko - Robert Okseniuk

7:6, 6:3

6:2, 7:6

6:1, 6:3

6:1, 6:0

1:6, 7:5, 6:4

2:6, 6:3, 6:4

6:0, 6:1

6:2, 6:1

6:7, 6:1, 6:2

7:5, 2:6, 7:5

6:3, 6:4

6:1, 6:3

6:1, 7:6

6:4, 6:2

6:4, 6:1

3:6, 7:5

6:4, 3:6, 6:3

6:4, 6:2

7:6, 6:2

6:3, 7:5

6:4, 4:6, 7:5

7:6, 3:6, 6:2

6:2, 6:1

6:1, 6:7, 6:3

6:2, 6:3

6:3, 6:3

4:6, 6:0, 6:1

6:3, 6:2

6:1, 6:1

6:4, 4:6, 7:5

6:1, 6:4

6:4, 6:4

Po 56 meczach (71,8%) – kolor zielony awans do Mastersa A, kolor żółty udział w Mastersie B

Pozycja

Imię i Nazwisko

Ilość rozegranych meczy

Wygrane

Przegrane (+remisowe)

Punkty

Sety

Gemy

1

Marcin Zaczyk

12

10

2

22

20-8

150-105

2

Rudolf Długaj

12

9

3

21

21-11

162-132

3

Robert Okseniuk

11

7

4

18

16-9

131-102

4

Mariusz Łochunko

8

5

3

13

12-7

101-77

5

Marek Wiejak

10

3

7

13

10-13

94-108

6

Bogusław Płonka

9

3

6

12

9-11

90-95

7

Marek Jęczmionka

9

3

6

12

7-13

83-98

8

Stanisław Maciejowski

9

3

6

12

9-14

86-120

8

Robert Baran - rezygnacja

6

5

1

11

11-4

86-54

9

Janusz Makselon

8

2

6

10

6-14

74-106

10

Paweł Krawczyk

9

1

8

10

3-16

58-99

11

Dorian Woczka

4

4

0

8

8-2

54-28

12

Maciek Jaglarz

5

0

5

5

0-10

15-60

 Grupa 3 – 12 zawodników z drugiej części grupy II

Dogrywane mecze

1.       Jarek Turoń – Tadeusz Jargilo

7:5, 6:1

 

 

Pozycja

Imię i Nazwisko

Ilość rozegranych meczy

Wygrane

Przegrane (+remisowe)

Punkty

Sety

Gemy

1

Wojciech Borys

10

8

2

18

17-4

113-59

2

Sebastian Kania

12

6

6

18

13-15

135-135

3

Mirosław Kosiński

16

2

14

18

7-29

99-195

4

Darek Stępień

15

2

13

17

7-24

101-173

5

Mirosław Grzondziel

10

6

4

16

13-11

105-111

6

Łukasz Schneider

12

4

8

16

10-17

106-132

7

Damian Franke

14

2

12

16

8-25

110-176

8

Bronisław Pysik

12

3

9

15

8-16

83-114

9

Tadeusz Jargilo

14

1

13

15

4-26

77-168

10

Jarek Turoń

9

2

7

11

5-14

52-101

11

Benedykt Niemiec

6

3

3

9

7-8

63-59

12

Witek Hadryś

2

2

0

4

4-0

24-7